Error message

  • Notice: Undefined index: image_link in image_field_formatter_view() (line 562 of /home/la02/16599771/kohukliinik/modules/image/image.field.inc).
  • Notice: Undefined index: image_link in image_field_formatter_view() (line 565 of /home/la02/16599771/kohukliinik/modules/image/image.field.inc).

Sünnitasin lühikese aja jooksul kaks last, mõlemad suure sünnikaaluga. Laste kaal kajastus ka kõhu suuruses, kõht oli tõesti väga suur. Kaks kuud peale teise lapse sündi oli minu jaoks selge, et kui ma ise midagi ette ei võta, siis iseenesest kõht enam korda ei lähe. Väljanägemine oli selline, nagu ootaksin umbes kolmandat-neljandat kuud last. Ma ei tahtnud kindlasti sellise kõhuga jääda! Õnneks leidsin täiesti juhuslikult Helle ja tema programmi! Enne seda ei olnud mul aimugi, miks mu kõht tagasi ei tõmbu.

Diastaasi suurus oli 4-4-4. Sain Hellelt harjutused, mille järgi treenima hakata. Harjutused ise olid väga lihtsad, veidi raskem oli olla järjepidev. Aga sain hakkama! Splinti mulle pidevalt kanda ei meeldinud. Kandsin seda peamiselt harjutuste ja jalutuskäikude ajal. Kaks kuud peale programmiga alustamist oli diastaas vähenenud kuni 2-2-2. Sellega koos paranes tunduvalt ka välimus. Olen ääretult tänulik, et Helle leidsin!  Suur tänu Hellele abi eest motivatsiooni hoidmisel! Kuna ma kahe kuuga siiski kõhtu päris korda ei saanud, otsustasin harjutustega jätkata.

 

Tänaseks olen harjutusi teinud kolm kuud.  Kõhu välimus (ja koos sellega ka enesetunne) paraneb  aeglaselt, kuid siiski paraneb. Usun ja loodan, et kui harjutusi veelgi jätkan, saan ükskord tagasi ka päris endise ilusa kõhu!

 

Piltide üles riputamiseks ei ole mul hetkel veel vaim valmis :)

 

Kersti