Küsisin oma klientide käest, kas nad on Kõhukliiniku teenusega rahul ja mida kõige rohkem hindavad?  Kokku vastas 114 klienti ning vaid üks vastus oli, et ei ole rahul, sest pole kõhtu korda saanud. Ütlen alati, et mina kellegi kõhtu korda ei tee, annan vaid tööriistad, mida kasutades on võimalik jõuda eesmärgini ning ka raskematel juhtudel saada parim tulemus, mis on mittekirurgiliselt võimalik. Mulle tõesti meeldib mu töö ja kuna olen loomult eluaegne õppija, siis püüan koguaeg arendada teenust veel paremaks ja leida uusi meetodeid, mis annaksid parimaid tulemusi :) 

Super tore on lugeda nii palju positiivset tagasisidet, mis annab tõestust, et ma teen õiget asja.

Aitäh!

Helle Nurmsalu, FT MSc

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Olen väga rahul. Meeldib keskkond ja Helle."

"Väga tänuväärt ja vajalik ettevõtmine. Hindan kõige rohkem et asja tõsiselt võtmine ja kliendilt koostöö tapne järgimine."

"Olen väga rahul. Ja väga hea meel et seal käisin. Kuna vb kui sinna poleks läinud ja ise trenni tegema hakanud oleksin..siis oleksin oma kõhu ära rikkunud. Diastaasi pärast. Ja samas kui ma mõned korrad kodus proovisin mõningaid harjutusi..siis oli hea et valu tegi. Järelikult oli see mingi märk."

"Jah, väga rahul. Hoolivust ja ravisoovitusi pikema perspektiiviga, mitte nn ei seo klienti enda külge."

"Jäin rahule, meeldis privaatsus."

"Väga rahul. Olete rahulik, kindel ja asjalike nõuannetega. Loote usaldusväärse õhustiku. Kerge on rääkida. Kõige rohkem hindan oskust motiveerida ja olla see objektiivne kohtunik, kes ütleb, kas tulemus on paranenud või pole piisavalt trenni tehtud."

"Väga rahul, tulemused olid kiired ja hämmastavad. Helle on väga meeldiv ja oskab innustada."

"Olen teenusega rahul ja eelkõige hindan toredat suhtumist."

"Olen rahul. Hindan väga head teenindust ja häid nõuandeid(kust ja kuidas peale hakata)."

"Olen rahul. Kôige rohkem hindan, et làhenemine toimub igale inimesele individuaalselt."

"Hindan konkreetseid "ettekirjutisi", kuidas probleemidest vabaneda. Ja põhjalikku eelanalüüsi olukorrast arusaamiseks."

"Olen rahul, sain sealt hea aluse tulevikuks, mida pean teadma ja tegema, et kõht saaks korda."

"Jah, kinnitust et probleem on parandatav "

"Jaa olen väga rahul. Minuga tegeldi ja oli tõesti tunne et mi probleemile soovitakse leida lahendus, mitte ei räägitud lihtsalt juttu."

"Personaalne lähenemine meeldib väga, Helle  on super!"

"Olen väga rahul sest sain oma diastaasi probleemile abi. Teen harjutusi iga päev ja sellest on kujunenud rutiin."

"Jah! Kõige rohkem hindan teadmist, et "kole" kõht pole paratamatus vaid seda saab ravida. Olen paljude naiste tähelepanu juhtinud diastaasile ning soovitanud Kõhukliinikut, teete tänuväärset tööd! Aitäh!"

"Ja. Helle Nurmsalu professionaalsus ja see kuidas ta klientidega suhtleb."

"Jah, olen rahul. Samas minupuhul oli lõpuks täielik paranemine kirurgilise sekkumisega. Tehes harjutusi pea teve aasta, kippus diastaas nö tagasi tulema. Harjutuste näol kestis kahanemine vaid intensiivse kava täitmise juures. Pausidel laienes diastaas jällegi endisesse vormi. Kirurgi sõnul olevat diastaas olnud niivõrd ulatuslik, liites nabasonga, et tema sõnul olidki sellises olukorras vaid mittepüsivad tulemused. Kõhukliinikus imetoreda Helle käe all aga sain siiski abi, seda nii füüsiliselt ,kui ka psühholoogiliselt. Enim hindangi seda psühholoogilist ehk emotsionaalset tuge. "

"Olen küll. Kõige rohkem hindan konkreetsust ja tuge, mis ei teinud seda külastust ebameeldivaks ega alandavaks."

"Üldiselt olen rahul. Jätkan siiani harjutustega, kõik on kindlasti parem, kui alguses oli, aga naba juurest pole ikkagi lihaseid nii kokku saanud kui kunagi oli ja väike fikseerunud munake on ka naba ülaosas alles. Teine sünnitus venitas ikka naba väga välja. "

"Jah, olen rahul. Hindan isiklikku lähenemist ja sooja suhtumist. Väga meeldib, kui Helle selgitab kehalise seisundi tagamaid."

"Olen rahul. Meeldiv atmosfäär ja kena suhtumine. Nõuanded, mis kliinikust kaasa sain, töötasid hästi."

"Olen teenusega väga rahul. Hindan privaatsust, sõbralikku suhtumist. Mille tulemusena ei teki piinlikustunnet."

"jah, üldiselt rahul. Hindan seda, et mul ei tekkinud väga seda tunnet, et ma olen lihtsalt järjekordne inimene järjekorras. Helle ikkagi rääkis minuga, kuulates minu vastuseid ja mulle ei jäänud tunnet, et ta räägib nagunii seda juttu igaühele. "

"Olen rahul, sest Helle on väga lahe inimene."

"Olen teenusega väga rahul. Ilmselgelt hindan kõige enam, et olen oma kõhu taas vormi saanud. Aga ka kõhukliiniku asukoht ja ruumd on väga head ning teenindus suurepärane."

"Olen väga rahul! Kõige rohkem hindan Helle oskust olla nii avatud, professionaalne ,sõbralik, pühendunud, vahetu, kõike samal ajal. Alati lahkusin hea tundega, sest Hellega oli väga mõnus suhelda."

"Olen teenusega väga rahul. Kõige rohkem hindan personaalset lähenemist ja täielikku pühendumist  kliendile ja ta vajadustele. Väga meeldib, et harjutuste õigele sooritamisele pööratakse piisavalt tähelepanu ning koju saab kaasa ka kirjaliku kokkuvõtte, mida on hea alguses üle vaadata."

"Olen väga rahul. Helle on väga tore ja asjalik, suhtlemine temaga on pingevaba, isegi kui probleem on selline intiimsemat laadi."

"Otsekohesust ja ausust :)"

"Jah. 100+ protsenti vägaväga rahul. Hindan Hellet, professionaalset ja sooja suhtumist. "

 

Image menu: